Dátum: 2018 november 21. (szerda) | Olivér

hírek

Klubunk nyerte a VIII. „MATRICA” Kupa 2018 úszóverseny!

Úszás szakosztály 2018-10-18 Megtekintések száma: 1216

Idén, október 13-án és 14-én rendezték meg Százhalombattán a VIII. „MATRICA” Úszó Kupát, ahol – természetesen – klubunk versenyzőinek is lehetett szurkolni. Szombaton 10 órától a 2007 és fiatalabbak, vasárnap a 2006 és fiatalabbak szálltak medencébe.

A két nap eredményét tekintve a csapatversenyt klubunk úszói nyerték, összesen 308 pontot gyűjtve a második Budafóka XXII. SE (295 pont) és a harmadik Győri Úszó Sportegy. (292 pont) előtt.

A jegyzőkönyvet IDE kattintva lehet megtekinteni.

Íme a pontos eredménylista:

szombat

Aranyérmesek:

Fábián Zsófia: 50 hát, 50 gyors
Tóth Lénárd: 50 gyors
Papp Roland: 100 vegyes
Tóth Johanna: 100 gyors

Ezüstérmesek:

Tóth Johanna: 200 gyors
Mihály Szabolcs: 50 hát, 100 hát, 50 mell
Tóth Lénárd: 50 hát, 50 pillangó, 50 mell
Borsos Petra: 50 hát
Papp Roland: 100 mell
4x50 női gyorsváltó: Fábián Zsófia, Borsos Petra, Orsó Franciska, Kós Alison

Bronzérmesek:

Mihály Szabolcs: 200 gyors, 100 mell, 50 pillangó
Papp Roland: 50 pillangó, 50 mell
Fábián Zsófia: 50 mell

vasárnap

Fiúk:

Aranyérem

Kós Hubert 200 vegyes 2:05,61
Kós Hubert 50 hát: 26,11
Kós Hubert 100pillangó 57,74
Kós Hubert 50gyors: 24,36
Kós Hubert 100 vegyes: 59,27
Kós Hubert 50 pillangó: 25,36
Kós Hubert 100 hát: 57,88
Kós Hubert 50mell: 30,59

Ezüstérem

Kós Hubert 100 mell: 1:08,52
Kós Hubert 100gyors: 54,80
Varga Máté 50hát: 26,90
Varga Máté 100vegyes: 1:00,49
Varga Máté 100 hát: 59,97
4x50 fiú vegyes váltó 1:53,51 (Varga Máté, Hambardzumyan Arshak, Kós Hubert, Horváth Levente)

Bronzérem

Németh Ádám 50mell: 36,40
Dénes Barnabás 100pillangó: 1:06,33

Lányok:

Aranyérem

Márföldi Abigél 100pillangó: 1:07,53
Márföldi Abigél 50pillangó: 30,87
Takács Liliána 200vegyes 2:25,18
Takács Liliána 100mell: 1:17,29

Ezüstérem

Takács Liliána 100pillangó: 1:08,74
Takács Liliána 100vegyes: 1:10,08
Menich Maja 50mell: 36,54

Bronzérem

Márföldi Abigél 200 vegyes 2:27,97
Márföldi Abigél 100vegyes: 1:11,67
Márföldi Abigél 100 hát: 1:10,59
Takács Liliána 100 hát: 1:10,59
Takács Liliána 50mell: 36,77
Kontér Lora 100pillangó 1:06,65
Menich Maja 100 mell: 1:19,70
Tankó Beatrix 50pillangó: 29,78
4x50 lány vegyes váltó: 2:08,11 (Böszörményi Boglárka, Horváth Dorottya, Kontér Lora, Tankó Beatrix)

GRATULÁLUNK MINDEN VERSENYZŐNEK ÉS A FELKÉSZÍTŐ EDZŐINKNEK!

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41