Dátum: 2026 június 6. (szombat) | Norbert

hírek

Zombori Gábor aranyérmet nyert

Monte-Carlo és Canet után Barcelonában is behúzta a 400 vegyes aranyérmét Zombori Gábor – más kérdés, hogy a korábbi 4:16-okból sajnos nem tudott faragni; nagyon nem volt ellenfele, aki megszorította volna, így 4:17.14-gyel győzött, ami messze van az Eb-szinttől (a Sette Collin még adódhat egy esély június végén). 

Ábrahám Minna idegen vizekre “kirándulva” lett bronzérmes 50 háton (28.49).

Ami a többi döntősünket illeti, Jászó Ádám 54.77-tel lett 5. 100 háton, Kertész Boróka 2:13.35-tel 6. 200 pillangón, míg Burián Kata 2:13.96-tal ért be nyolcadikként 200 háton.

Gratulálunk!

 

TÁMOGATÓ:

HEDO

Képek

Sportnap az atlétáknál című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41